• Fresco
30-50lbs Arc Recurve 56 American Arc de Vânătoare Negru/Rosu Camo/Camo tir cu Arcul Cu 17 centimetri Coloană Tranditional Arc Lung pentru tir cu Arcul

30-50lbs Arc Recurve 56 American Arc de Vânătoare Negru/Rosu Camo/Camo tir cu Arcul Cu 17 centimetri Coloană Tranditional Arc Lung pentru tir cu Arcul

Calificare a vizitatorilor:
RON 159.96
RON 152.00 -5 %

Bunuri
En la tienda


Descriere : Nume : Mediu În Aer Liber, Tir Cu Arcul Joc De Fotografiere
Aplicabile Crow : Adulți Americani arc de vânătoare
Arc greutate : 2.5 kg
Arc lungime : 56inches
Arc Coloană : 17inches 38cm
String Lungime : 53inches
Max Lungimea de tragere : 30inches
Desenați greutate : 30-50lbs
Arc mâner sunt realizate din aliaj de aluminiu arcul membrele sunt realizate de înaltă rezistență comprimat amestecat material, cu o mulțime de fibre de sticlă și rășini de înaltă temperatură de la cald prin extrudare turnate.
Conținutul Pachetului :
1xriser
2xlimbs
1xstring
Toate comenzile sunt procesate și expediate în termen de 1-2 zile lucratoare de la plata respingă. Toate comenzile sunt expediate în calitate de client-a ales metoda de transport maritim. Noi nu suntem responsabili pentru servicii de timpul de tranzit. Această informație este furnizată de transport maritim transport și exclude weekend și de sărbători. Rețineți că ori de tranzit poate varia, în special în timpul perioadelor de vârf (cum ar fi concediu). Vă rugăm să permită suficient timp pentru livrare și să ne contactați dacă nu primiți coletul în termen de termenul estimat. Vă rugăm să asigurați-vă că adresa dvs. de plată este actual. Dacă coletul este returnat pentru a adresa eroare, cumpărătorul ar trebui să plătească taxă suplimentară de transport de a obține-l. NOTĂ : taxele de Import și taxele nu sunt incluse în mii ron prețul sau costul de transport maritim. Vă rugăm să înțelegeți că taxele sunt percepute de către țara ta și nu sunt suplimentare, costul de transport maritim. Dacă nu sunteți sigur de dumneavoastră local de taxe vamale, vă rugăm să verificați cu țara biroului vamal pentru a determina ce aceste costuri suplimentare vor fi înainte de cumpărare. Putem accepta doar Alipay. Dacă aveți nevoie să plătească cu alte metode, vă rugăm să contactați echipa noastră de servicii clienți. Retururile sunt acceptate în termen de 7 zile de la data livrării pentru schimb valutar sau de credit magazin. Elementele trebuie să fie în brand nou și resellable condiție. Costurile de returnare vor fi suportate de cumpărător. Toate produsele cumparate din magazinul nostru sunt acoperite de garanție de fabricație timp de 14 zile de la data livrării. Vă rugăm să ne contactați prin intermediul Aliexpress mesaje pentru mai multe informații cu privire la toate de garanție probleme conexe. Puteți liber să contactați echipa noastră de servicii clienți în timpul orelor de lucru cu orice produs probleme. Vom lăsa în mod automat un feedback pozitiv după ce shippingment este confirmat. Vă rugăm să nu uitați să ne dea un rezultat pozitiv de CINCI STELE de pe toate detaliată vânzător opiniile. Dacă nu sunteți mulțumit cu experiența dumneavoastră de cumpărături cu noi, vă rugăm să ne contactați pentru a obține o soluție înainte de a părăsi un feedback neutru sau negativ. Vom face noastre cele mai bune pentru a găsi cea mai bună soluție pentru problemă. Scopul nostru este de a oferi clientilor nostri cu cea mai bună experiență de servicii pentru clienți posibil. Vă rugăm să ne contactați fără ezitare atunci când aveți orice întrebare. Multumesc.

Caracteristicile produsului

Nume De Brand:
MUSEN
Tip:
Arc
Utilizarea:
Vânătoare
Tip De Arc:
arc recurve
Numărul De Model:
30-50lbs Arc Recurve

Produse conexe

6pcs 32 Darts Carbon Arrow coloanei Vertebrale 300 Cu Pene Negre de Carbon Sageata Pentru Arc Recurve Săgeata Sau Arcul Lung Practică /de Vânătoare+tolba

RON 123.96

6pcs 32" Darts Carbon Arrow Spine300 Cu Pene Negre de Carbon Sageata Pentru Arc Recurve Săgeata Sau Arcul Lung Practică / de Vânătoare+tolbaCaracteristici : 100% de brand nou și de înaltă calitateSăgețile Lungimea corpului : 32"Săgețile Material : carbonPană Material : Blaze PeneNotă : Deoarece diferite de prod, culoarea de pene și nock va fi un pic de diferență ,dacă comanda , aceasta înseamnă că puteți acceptaDIAMETRU : 7.6 mmStare : Nou elementO Duzină de Înaltă calitate din fibră de sticlă standard de practică țintă cu săgeți pentru recurve, compsau arcuri lungiPlastic colorat fletching & nock.rotunjite permanent nichelotel inoxidabil placat cu glonț sfat perfect pentru practica țintă & incepatoriSfaturi pot fi înlocuite .Această săgeată a fost fabricat din materiale de calitate de top .Ea are o performanță bună , mână mică de șoc cu viteză bună.NOTĂ : Aceasta Nu este o jucărie, NU trage la oameni.Program 1 : 6pcs săgeatăProgram 2 : 6pcs săgeată + tolbaPachetul include : depinde de comandaClient Întrebări Și Răspunsuri : Notă : 1...

Vânătoare de Fotografiere 10m Latex Natural Praștii Tub de Cauciuc Papion Banda de Cauciuc Catapulta Parte Elastica Fitness Bungee Echipamente Instrument

35.96 -5 % RON 34.00

Vânătoare de Fotografiere 10m Latex Natural Praștii Tub de Cauciuc Papion Banda de Cauciuc Catapulta Parte Elastica Fitness Bungee Echipamente InstrumentModel : 1745#culoare : galben culoarelungime : 10 metri m)Putere luminaPuterea de sortare 1842 Caracteristici : 100% de brand nou latex natural Praștii Tub de Cauciuc Accesoriu Mare pentru Praștie Catapulta Durabil Puternic Tub de Cauciuc se Taie în lungime scurtă ca dvs...

Arc Traditional Set Trage in Greutate 20 de Kg cu 2 Chuck Săgeți Deget și Brațul de Paza pentru Copii, tir cu Arcul Formare Jucărie Jocuri

RON 75.96

Arc Traditional Set Trage in Greutate 20 de Kg cu 2 Chuck Săgeți Deget și Brațul de Paza pentru Copii, tir cu Arcul Formare Jucărie JocuriDescriere : Nume : Jocul bowDesenați greutate : 20lbsMax lungimea de tragere : 20inchesDexteritate : Proiectat Atât pentru dreptaci și Stânga shooterCaracteristici : Un design ușor,oferind în același timp performanțe optime în domeniu.Acesta vă permite de mare confort,stabilitate și mai precis de fotografiere cu săgeată excelent viteză.Toate face un ideal arc pentru instruire, învățare.Pachetul Include : 1x Copii arcul1x Brațul protector1x Deget tab1x șir Arcul2x 27inch Fraier săgeată

Arc tir cu arcul și 6pcs Săgeți Copii Jucărie Arcul de Instruire Practică de Formare pentru Tineri Incepator Arc Recurve din fibra de sticla Săgeți pentru Copii

193.44 -17 % RON 161.00

Arc Lungime : 45.2 inch / 115cmDesenați Greutate : 15kgArc Greutate : 1 kgSăgeată Lungime : 73cm / 29inchSăgeată Material : Fibra De SticlaSăgeată Coloanei Vertebrale : 300Săgeată Diametru Ax : 6.7 mmSăgeată Greutate : 33gCantitate : 1 Arc + 6pcs SăgețiDacă rusă client vrea să cumpere, vă rugăm să ne contactați!bine ati venit la magazinul nostru

500pcs/Lot 6mm 8mm, 9mm, 10mm Vânătoare Bile de Praștie Inoxidabil MUNITIE Bile de Oțel Pentru Sling Împușcat din Oțel Inoxidabil, Bile De Fotografiere

51.96 -17 % RON 43.00

500pcs / Lot 6mm 8mm, 9mm, 10mm Vânătoare Bile de Praștie Inoxidabil MUNITIE Bile de Oțel Pentru Sling Împușcat din Oțel Inoxidabil, Bile De FotografiereTip de element : bile de oțel Material : oțel Culoare : culoare imagine de Proiectare pentru : praștie catapulta Diametru : 6 mm 7 mm 8 mm 9 mm 10 mm 11 mm prastia cu bile de oțel...

De Vânzare la cald 12buc/Lot 125Gr de Argint din Oțel de Vânătoare, de tir cu Arcul Sageti Pentru Arbaleta Șuruburile varfuri de vanatoare Săgeată Accesorii Gratuite Shippi

43.60 -8 % RON 40.00

De Vânzare la cald 12buc / Lot 125 Gr de Argint din Oțel de Vânătoare, de tir cu Arcul Sageti Pentru Arbaleta Șuruburile varfuri de vanatoare Săgeată Accesorii Transport GratuitBine ati venit la magazinul nostru!Element detaliigreutate : 125grainlama : 3 lamematerial : oțel și aluminiupachet : 12bucculoare : verde, albastru, negru aur argint roșu

12 pc-uri de Înaltă Calitate de Vânătoare, de tir cu Arcul de Carbon Arrow 30inch 500 coloanei vertebrale Carbon săgeți pentru Arc sau arc recurve de vânătoare

RON 79.96

12 pcuri de Înaltă Calitate de Vânătoare, de tir cu Arcul de Carbon Arrow 30inch 500 coloanei vertebrale Carbon săgeți pentru Arc sau arc recurve de vânătoare Descriere : 1.Nume : Carbon arrow 2.Lungime : 30.5" 3.Material ax : carbon 4.Arborele de culoare : Negru 5.Pană material : Plastic 6.Pene lungime : 3" 7.Coloanei vertebrale : 500 coloanei vertebralePlata : Ce plată methorda poți folosi ?Puteți plăti folosind moneybokers,Visa,Master Card și banca de transfer.Puteți alsopay cu anumite carduri de debit, inclusiv Makestro,Solo,carte Bleue,Poste Pay,Carte Si,4 B și Euro6000.Mai multe opțiuni de plată vor b e disponibil pe Ali Express în viitor.Cât de sigură este plata ?Plata prin escrow sunt protejate cu Veri Sign criptare,cea mai înaltă tehnologie de criptare disponibile în comerț.Puteți fi siguri că cardul dvs...

6/12/24buc 30 Inch coloanei Vertebrale 500 OD 8mm tir cu Arcul Sageti din fibra de sticla pentru 30-45 kg Arcul de Fotografiere de Vânătoare, de tir cu Arcul

RON 47.96

Descriere : Lungime : 790 mm a coloanei Vertebrale : 500 Diametru : 8 mm Arrowhead : Interpolate Sfaturi Potrivite pentru : 3045 kg Greutate : 42 g Săgeată cu pene de culoare : 2 portocale 1 verde prin orange coada (imagine cu culoare, real săgeata este mai transparent și mai transparent) Utilizate în arc traditional, arc compozit, cele mai potrivite kg 40 kg caracteristici : de Înaltăsăgeți explozive, export nivel, lipicios, foarte solid...

100buc/lot tir cu arcul inel de Explozie-dovada inel de tir cu Arcul săgeată în Arc și Săgeată Accesorii Seturi de 7.6 mm în oraș-Diametrul Arborelui săgeată inel

95.96 -20 % RON 77.00

100buc / lot tir cu arcul inel de Exploziedovada inel de tir cu Arcul săgeată în Arc și Săgeată Accesorii Seturi de 7.6 mm în orașDiametrul Arborelui săgeată inel nume Prod: Exploziedovada inel ( Face Săgeata Arborelui nu este Distrus) Material : Aliaj de Potrivit : 7,6 mm Afară Diametrul săgeții Ambalaj : 100 bucăți Observație : Pentru 7,6 mm Afară Diametrul Săgeții Utilizare : : : : : : : : : Notă : Pachetul Include : X100pcs sunați Dacă aveți nevoie de mai mare sau orice altceva, vă rugăm să ne contactați, va vom oferi un pret bun...

Nuevo

Regístrese ahora y obtine las cinco mejores ofertas hoy con un descuento.