• Fresco
MIESTILO Clasic Rotund Stras Bijuterii de Argint Cercei Stud | Simplu Elegant Europeană Stil American Sterling-silver-bijuterii

MIESTILO Clasic Rotund Stras Bijuterii de Argint Cercei Stud | Simplu Elegant Europeană Stil American Sterling-silver-bijuterii

Calificare a vizitatorilor:
RON 19.96

Bunuri
En la tienda


Echipa noastră de service este de a construi cu oameni calzi care vorbesc fluent limba engleză, vă rugăm să nu ezitați să comunice cu noi!
Clasic Rotund Stras Bijuterii de Argint Cercei Stud | Simplu Elegant Geometrice Europeană Stil American Sterling-silver-bijuterii
Vom lucra cu acest cinstit fabrica, care a fost concentrându-se pe bijuterii de argint de 30 de ani.
Acest element este gaurenteed de standard de testare de laborator rezultat pentru argint pur.
DETALII PRODUS Cercel tip : Știfturi de Forma : Rotunda Stil : Simplu Material : Argint 925
China Post Obișnuit Pachet Mic Plus este un foarte economică metodă de transport maritim. Se poate livra pentru sub $7. Cu toate acestea, se merge doar pentru anumite tari.
Dacă nu putem oferi pentru țara dumneavoastră prin China Post Obișnuit Pachet Mic Plus , și ai fi cumpărat alt element în magazin, cu transport gratuit , aceeași ordine alte elemente nu va fi taxat pentru transport. Vă rugăm să ne scrieți pentru a obține transport gratuit.
Toate pachetele vor fi inspectate cu atenție înainte de a trimite. Ambalaje de protectie material va fi utilizat pentru a evita deteriorarea pe drum. Pentru noi pentru a continua comanda mai rapid, vă rugăm să păstrați detaliate adresa de livrare pe aliexpress până la data de. Dacă aveți orice problemă de primire sau de urmărire produsul dvs., vă rugăm să nu ezitați să ne contactați și noi vă va ajuta să-l rezolve. Oferim transport gratuit pentru majoritatea produselor noastre in magazinul nostru de metoda de transport maritim în funcție de valoarea comenzii. Este nevoie de aproximativ 20-60 de zile, în funcție de diferite țări și de stare personalizate. Dacă doriți să utilizați alte discuții metodă cum ar fi epacket sau express, vă rugăm să ne contactați și vom calcula axtra cost pentru a adăuga.
Dacă aveți orice întrebări la primirea produsului, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați, ne exprimam speranta pentru satisfacerea tuturor clientilor nostri. Dacă sunteți mulțumit cu produsul și serviciul nostru, vă rugăm să ia un minut să ne dea un feedback pozitiv cu 5 stele si poze va fi apreciat. Clientului rating-ul este foarte important pentru magazinul nostru să crească, dacă aveți orice plângere vă rugăm să ne anunțați, am promisiunea de a încerca noastre cele mai bune să-l rezolve.

Caracteristicile produsului

Nume De Brand:
Miestilo
Metale De Tip:
Argint
Formamodel:
Runda
Material:
Stras
Gen:
Unisex
Stil:
Clasic
Numărul De Model:
NL020035
Înapoi Găsirea:
Push-back
is_customized:
Yes
Cercel Tip:
Cercei Stud
Tip De Element:
Cercei
Fine sau de Moda:
Moda
Garanție:
Argint 925 (Suport Teste De Laborator)
furnizor:
Fabrica (30 de Ani se Concentrează în Bijuterii de Argint)
Cercei:
100% Real, Fotografie De Produs
bijoux:
Transport gratuit
Drăguț:
cercei pentru fete
Iubitor Cuplu:
Bijuterii Fine
Magazin Special:
en-gros de cercei
bărbați cercei:
brand de bijuterii
prezoane:
Argint Cercel
Brincos:
cercei pentru femei

Produse conexe

PATICO Transport Gratuit Noua Moda Femeile Iubesc Inima Stud Cercei Argint 925 Strălucitoare Cubic Zircon Bijuterii Accesorii

11.68 -40 % RON 7.00

Material : Argint 925Cantități : 1 perechi de cercei stud1 Plata integrală trebuie făcută în termen de 15 zile de la plasarea comenzii.2 Cumpărătorul este responsabil pentru orice taxe și / sau taxe percepute de către țara lor.Transport și predareaTransport Gratuit! Un Număr de Urmărire va fi trimis la adresa dvs...

Otel Chirurgical Cu Cristal Cercei Stud Cu Cinci Colțuri Forma Tăiat Cubic Zircon Cercei Stud Aur Negru Placat Cu Știfturi De Ureche Bijuterii

8.04 -25 % RON 6.00

Otel Chirurgical Cu Cristal Cercei Stud Cu Cinci Colțuri Forma Tăiat Cubic Zircon Cercei Stud Aur Negru Placat Cu Știfturi De Ureche BijuteriiStare : 100% de Brand Nou și de Înaltă CalitateMaterial : 316 Otel Inoxidabil,3 A CristalCuloare Material : Otel,Negru,AuriuPoloneză : High Polish LuciosDimensiuni : Mreana Dimensiune : 1.2 mm(16 G)*6mm,Star Dimensiune : 3mm,4mm,5mm,6mm,8mmDe conversie : 1 inch = 25,4 mm sau 1mm = 0.0393 inchPuteți obține 1 Pereche(2 buc)

Cristal pendientes Cercei Balon Urs panda asimetric Stud Roz Cercei drăguț urs de mult Stud cercel brincos de festa

39.92 -50 % RON 20.00

Cristal pendientes Cercei Balon Urs panda asimetric Stud Roz Cercei drăguț urs de mult Stud cercel brincos de festa Fine sau de Moda : Modă Metale Tip : Cupru oțel Material : Cooper ,Plainum Placat cu aur,Cristal,Argint Placat cu Stil : la Modă, cercei lungi si animale cercei Formamodel : Ursul de Cristal Gen : Femei de Ambalare, Inclusiv : 1 pereche de cerceiNotă : elementele poze facute de real stocuri în curs de alb efecte de lumină...

MIESTILO Geometrice 925 sterling-silver Pătează Rezistent Rotund Cercei Stud Laborator Garantat 925 Sterling Silver-Bijuterii Cercei

RON 20.00

Echipa noastră de service este de a construi cu oameni calzi care vorbesc fluent limba engleză, vă rugăm să nu ezitați să comunice cu noi!Geometrice 925 sterlingsilver Pătează Rezistent Rotund Cercei Stud Laborator Garantat 925 Sterling SilverBijuterii Cercel de sex FemininVom lucra cu acest cinstit fabrica, care a fost concentrânduse pe bijuterii de argint de 30 de ani.Acest produse este gaurenteed de standard de testare de laborator rezultat pentru argint pur.DETALII PRODCercel Tip : Stud Cercei Stil : Minimalist Design : Round mod de Ambalare : Saci 0 PPDIMENSIUNE & FIT DETALII Dimensiune : 8 mmChina Post Obișnuit Pachet Mic Pleste un foarte economică metodă de transport maritim...

Epocă de animale Drăguț Bufnita Cercei Stud Ochii Mari Bufnita Email Cercel Pentru Femei fete Declarație de moda Bijuterii Brincos transport gratuit

12.48 -20 % RON 10.00

Feartures : 1 Designul elegant și unic se va face mai atractiv2 Ușor de potrivire element poate merge bine cu diverse haine3 Potrivit pentru banchet, data, petrecere, etc.Tip de element : Cercei Gen : Femei,Fete Material : Aliaj, Email Cercel Dimensiune : 1.61.4 cm (1 inch=2,54 cm) pachetul include : 1 perechi de cercei Pentru150$ gratuit de transport maritim expres DHL / UPS / EMS / RPX / ARAMEX / Linie Specială etc.

Nuevo

Regístrese ahora y obtine las cinco mejores ofertas hoy con un descuento.